O mně

Život. Je všade okolo nás, milujeme ho, občas nenávidíme. A niekedy nám uteká pomedzi prsty bez toho, aby sme si to vôbec všimli. Pre všetkých má jedno spoločné. Ten vlastný je pre každého najdôležitejší. Ale radi sa dozvedáme aj o tých cudzích, niečo s z nich môžme vziať, naučiť sa, alebo sa pobaviť. Tak nech sa páči :) a keby niečo, nájdete ma na facebooku : Tanicka Single


Salám

Blbý salám. Blbý nechutne nedzravý, chutný, skvelý, na nadbytočné kilá sa premieňajúci fajnový suchý salám. Stále musí byť v tej chladničke. Stále, keď sa mi podarí niečo zhodiť a teším sa, že sa onedlho vpracem do starých kraťasov, sa objaví v tej chladničke a nedá mi spávať. Nedá mi spávať, v kľude pozerať telku alebo robiť hocičo iné, pokiaľ si neodrežem poriadny krajec chleba, nenatriem ho tukom plnou nátierkou, zoberiem hrsť feferónov ( však nech sa to brucho nafúkne poriadne ), všetko to obložím salámom a nenatlačím to do seba.

Pravdepodobne mám vtedy vypnuté všetky časti mozgu okrem chuťového centra.

Keď to dielo skazy na postave dokonám, ešte si dám pár hltov koly. Bez toho to nieje ono predsa.

Už som plná. Chvalabohu, že v byte mám tepláky na gumu a nie nohavice s gombíkom. Teraz príde druhá časť seansi. Volá sa výčitky. Zasa som neodolala, zasa som sa vrátila o pár krokov späť. A najhoršie je, že viem, že kým sa salám neminie, budem pokračovať. Chuťové bunky v spojenectve s fantáziou si so mnou budú robiť čo sa im zachce. To znamená : budem žrať salám.

Ale tentoraz už odolám, už to zmáknem. Naozaj. Keď sa salám znova objaví, budem silná a prekonám samu seba. Tak mi držte palce.


Komentáře k článku

Buci říká
13.08.2010

Ale prd odolas... Tak ako ja teraz, cital som o salame a skoncilo to tak, ze tu tlacim do seba uz treti chlieb z maslom a fajnovym Nitranom...Vložte komentář


Jméno (požadováno)

Web

Příspěvek (požadováno)


Kolik dní má týden: (požadováno)

 

Vytvořenou službou WEP.SK - Vlastní blog z vlastního PC. Mapa stránok